NU

Не проверенная история Öyle karanlık ve kalabalıktı ki, ordayken kendimi unutmuş gibiydim; kafam uyuşuktu ve elerimin dokunduğu yüzlerce vücut olmasına rağmen, bilincimin kimin kafasının içinde olduğu çok bulanıklaşmıştı. İşte ben o gün anladım ki, kendimiz olduğumuz bilgisi öznel ve kanıtlanamaz bir yanılsamadan ibarettir.
6 ГЛАВЫ 341 просмотры 5 Новая глава Every week

Spagetti Çatalı

Part of the Universe of Armanya Не проверенная история "Spagetti Çatalı" kadar absürt icat üretmeyi olağan görebilen çılgın bir beyin ve böyle bir beyne sahip birisinin düşündüğü icatları yapabilmeye muktedir bir servetinin olması... Sonunda büyük derslerin olduğu mizahı bol bir budalanın hikayesi...
17 ГЛАВЫ 2.4k просмотры 13 4 Новая глава Every 2 days

Included in: Katıl ($3/месяц)

Elbistan Firma Rehberi

Не проверенная история Elbistan firma rehberi ile firmanızı ücretsiz olarak tanıtın. Elbistan firmaları ve firma haberlerinin yer aldığı en kaliteli firma rehberi olarak hizmet sunmaktayız.
1 глава 1.7k просмотры 1 Новая глава Каждые 30 дней
Блог

Gündüz Depremi

Part of the Universe of Armanya Не проверенная история Sıra dışı bir yaşam süren ünlü kahramanımızın hayatındaki gerçek depremlerin ötesinde, aslında iç dünyasında yaşadığı depremlerin onu nasıl inanması güç bir sona sürüklediğinin hikayesi...
12 ГЛАВЫ 2.3k просмотры 31 2 Story completed

Included in: Katıl ($3/месяц)

Black Friday

Part of the Universe of Armanya Не проверенная история Günümüzde yaygın kullanıma sahip "Black Friday" kavramının kabul görmüş klişe anlamını yıkarak, ona yeni bir anlam kazandırması ile iz bırakan türden bir eser. Kitapta hakim olan duygu yoğunluğu ve gizemli atmosferi içinde kahramanımız ile empati kurarak ilerleyip etkileyici finali ile sizlere kaliteli bir okuma zamanı vaat ediyor, iyi okumalar.
3 ГЛАВЫ 3.9k просмотры 29 3 Story completed

Included in: Katıl ($3/месяц)

Sohbet

Не проверенная история Sohbet etmenin önemini chat gülü sohbet sitesi adresi olan sohbet odaları ile sohbet edin ve diyaloğ kurun.
2 ГЛАВЫ 2.2k просмотры 1 Новая глава Каждые 30 дней
Блог