nedra nedra cryse

Kitapta sıksık cnsel içerikli sahneler olacaktır. Rahatsız olacak ve yaşı küçük bireylerin okumaması tavsiye edilir.


LGBT+ Todo o público.

#gay #lgbt #bar #lgbtq #boyxboy #18 #bxb #gaycouple #gayboys #gelişigüzel #bxblove
0
2.9mil VISUALIZAÇÕES
Em progresso - Novo capítulo Todos os dias
tempo de leitura
AA Compartilhar

İlk Gün

İlk bine girmek yük olurmuş insana Can. Kaldır kıçını ve fakülteye git. Dersine gir eve gel tekrar et uyu. Ardından yine fakülteye git diye bağırmıştım ki telefonum çalmaya başlamıştı. Arayan Berfin'di.

"Efendim Berfin, yine noldu, kimden ayrıldın?"

Berfin iç çekip "Bir dur Can ya. Boşuna hazırlanma, bugün dersleri ekiyoruz çünkü yeni bir bar açılmış ve bil bakalım kimin flörtü oranın sahibi?"

Yataktan hızlıca doğrulup "Ya kızım sen nasıl bir nimetsin ya? Bu Dünya için fazlasın fazla." dedim. O sırada Berfin'in "Biliyorum kes" demesi tüm isteğimi kırsa da önemli değildi.

"Hadi Can giyin ve aşağı in, arabayı sür, beni ve diğerlerini al" dedi ve telefonu kapattı.

Bir hışımla yataktan çıkıp duş almak için banyoya doğru ilerledim. Üstümü yavaşça ayna karşısında çıkartırken vücudumu inceledim. Pürüzsüzdü, beyazdı, kaslıydı ama yalnızdı. Gözüm aşağı doğru kaydı. Acaba sorun onda mıydı? Hiç sanmıyorum orta byutlarda ve kalınlıktaydı.

Yan döndüm ve biraz da arka tarafımı inceledim. Kavisli ve büyüktü. Şahsen ben bile bazen kendimi becermek isiyordum.

Düşücelerimden sıyrılıp suyu açtım ve ısınmasını bekledim. Su ısınırken ben de bana c2m üzerinden yazan kişilere dönmeye başladım. Gerçi tam olarak ne istediğimi bilmiyordum. Cinsel ilişki amaçlı mıydı yoksa gerçekten soft bir aşk mı? Sanırım iksi de. Yazan Asaf adlı kişi dikkatimi çekmişti. Profesördü. Tek sorun aynı fakültede ve aynı bölümdeydik. Selam yazmıştı. Klişe.

Duştan çıkınca dönerim diye düşünüp çoktan ısınmış olan suyun altına girdim. Hava 120 derece bile olsa sıcak duş vazgeçilmezlerim arasındaydı. Duş jelini lifin üstüne döküp köpürtmeye başladım. Bugün belki bir şeyler olur diye derin bir temizlik yapacaktım. Önce belimin üstüne sürttükten sonra sıra bel altıma gelmişti. Lifi iyice temizleyip yeniden duş jeli döktüm ve köpürttüm. Önce ayaklarımdan başladım ve yavaş yavaş yukarı doğru çıktım. En son popomu yüzeysel olarak temizledikten sonra lifi penisime sürtmeye başladım. Yavaş yavaş sertleştiğini hissettiğim penisimi az da olsa durdurmaya çalışıyordum.

İyice dikilmiş ve sertleşmiş aletimi güzelce temizledikten sonra lifi aşağı doğru kaydırdım ve popomun arasına doğru götürdüm. Lifi diğer elime alıp arkadan yavaşça popmun arasına soktum ve sürtüp temizlemeye başladım. Bu iş biraz daha uzarsa boşalacağımı bildiğim için hızlıca suyu vücuduma tutup köpükten arındım. Lifteki köpüğü de temizledikten sonra duştan çıktım ve yatak odama doğru ilerledim.

Asaf'tan gelen 7 bildirimi hiçe sayarak günün kombinini yapmak için dolabıma gittim. Daha çok old money takılıyordum ve tercih ettiğim kişiler de öyle oluyordu. Yani takım elbise fetişim de olabilir bilmiyorum. Pantolunun popoyu güzel bir şekilde sarıp belli etmesi. Gömleğin vücudu sarması. Ah nasıl atlarım. Pantolondan belli olan ön kısımdaki o kavis. Düşüncesi bile azdırıyordu.

Bugün de altıma keten siyah bir pantolon aldım. Üstüme de siyah gömlek alacaktım çünkü beyaz gömlek aşırı damat vibe veriyordu. Üstüne de siyah blazer ceket alacaktım.

Kombin siyah olsun da günümüz olmasın diyerek giyinmeye başlayacaktım ki aklıma iç çamaşrı almadığım geldi. Yeni aldığım boxerları paketinden çıkarttım ve siyah olanı aldım. Bacaklarımdan geçirip giydim ve aynaya döndüm. Beni tamamen sarmıştı. Aletimi dışarıdan bakacak birinin görmesi makuldu ve bu daha da hoşuma gitti. Yan dönüp popama baktığım da onun da aynı halde olduğunu görünce yüzümde bir gülümseme belirdi.

Gömleği elime aldım ve kollarımdan geçirirken sıkışıp büyüyen göğüslerime baktım. Kendime yükseliyordum şaka gibi. Gömleğin düğmelerini ilikledim ve pantolonu elime aldım. İşte o kritik noktadaydık. Pantolonu giyip fermuarını çektim ve düğmesini ilikledim. Popom önden bakınca bile belirgindi. Ön kısmımda ise hafif bir yükselti vardı. Aynadaki görüntü hoşuma gidince parfümümü sıkıp arabanın anahtarlarını aldım.

Evden çıkarken Burak ile karşılaştım. Kendisi yan komşumdu. Yalan söylemeyeceğim tam benim tipimdi ve vücudu da istediğim gibiydi. Yapılı duran bir vucudu vardı. Yüzü pürüzsüdü. Poposu benimkine yakındı ve penisi de ortalama olarak benimle aynı gözüküyordu pantolondan gördüğüm kadarıyla.

Baştan aşağı birbrimizi süzdük ve kombinimizin aynı olduğunu farkettik.

"Nereye böyle Can?" diye sordu gülümseyerek.

Gülümsemesine karşılık verdim ve "Yeni bar açılmış caddeye, arkadaşlarla oraya gidiyoruz. Sen böyle nereye?" diyerek aynı soruyu ona yönelttim.

"İnanır mısın bilmem ama ben de oraya gidiyorum. Arkadaşlarımla." dedi.

"Eğer buluşma yeriniz orasıysa ben bırakıyım seni" dedim gülümsememi devam ettirerek.

"Hay hay efendim. Benim için onurdur" diyerek asansöre doğru ilerledi.

Bu arada söylemedim ama 13. katta oturuyorduk ve asansörümüz biraz yavaştı.

Ben de hızlıca Burak'a yetişip asansöre bindim. Otoparkın bulunduğu kata bastım ve beklemeye başladık. Uzun bir sessizlik eşliğinde birbirmizi süzüyorduk. Bu durum her ne kadar işime gelse de biraz sinir bozucu olmaya başlamıştı. Neyse ki asansör durdu ve kapı açıldı. Geçmesi için yer verdiğimde gülümseyerek geçti. Önüne geçip arabaya doğru ilerledim ve uzaktan kapsını açtım. Siyah bir BMW sahibiydim.

Burak'da ön tarafa yanıma oturunca çalıştırdım arabayı ve Berfin'in evinin olduğu sokağa doğru sürmeye başladım...

Yol boyu sessizlikten sonra Berfin'in evinin olduğu sokağa gelince telefona elimi atmıştım ki yanlışlık Burak'ın bacağını kavradığımı farkettim. Hemen dönüp "özür dilerim telefonumu alacaktım" diyip telefonu aldım ve Berfin'i aradım. Bu tam bir rezillikti. Berfin sonunda açtığında "Ben geldim aşağı in bakalım" dedim.

"Gerizekalı yarım saattir aşağıdayım zaten. Hatta Barış ile Hazel bile burada. Seni beklerken Ebu Cehil fillerini yürüttü. Bıktım se-" derken telefonu kapattım ve donakalmış Berfin'in önünde arabayı durdum. Hepsi söylenerek arabaya binince Berfin'den aldığım konuma doğru arabayı sürdüm.

-----------

Uzatmayı çok seven biri değilim o yüzden kitapta çok uzun olmaz. Bölümler de aynı şekilde.

14 de Novembro de 2023 às 11:55 0 Denunciar Insira Seguir história
0
Leia o próximo capítulo İçsel

Comente algo

Publique!
Nenhum comentário ainda. Seja o primeiro a dizer alguma coisa!
~

Você está gostando da leitura?

Ei! Ainda faltam 2 capítulos restantes nesta história.
Para continuar lendo, por favor, faça login ou cadastre-se. É grátis!