Gülümseme

Bir rüyaya bu kadar anlam yüklemek mantıklı mıydı? Ah, kimin umurundaydı ki?
Conto 5.2mil visualizações 5 1 História concluída

Anılarında Yaşayacağım / I Will Live In Your Memories

Parte do Universo Rüya Tacirleri Yarışma kazananı. #thememoryremains Anı manipüle etmenin mümkün olduğu fakat insanların bunun farkında olmadığı bir zamanda tüm hayatımız yalan olabilir miydi? Bir gün farklı bir yerde uyanana dek sorgulama şansımız olmamıştı. Bunu yapanlar neyin peşindeydi ve bizi neler bekliyordu?
Conto 6.6mil visualizações 14 7 História concluída

Karışık Anılar

Kendilerine ait olmayan anılara sahip iki insan... Kendi anılarıyla karışan sahipsiz anılar be her an bir yenisi eklenen eski anıları. Sizce sonları ne olacak?
Conto 5.8mil visualizações 3 1 História concluída

Deniz Feneri: Kanlı Ayın Etkisi Altında Genişletilmiş Versiyon

Johnny ile nihayet güvende olduğunuzu düşündüğünüzde, yüzleşmeniz gereken daha fazla zorlukla karşılaştınız. İkiniz bu doğal afet fenomeniyle yüzleşebilecek miydiniz? Sığınacağınız güvenli yerin hayaletler tarafından lanetlendiğini öğrendiğinizde ne olacaktı? Önce bir fırtınayla karşılaştınız, sonra da ünlü perili St Augustine Deniz Feneri ve onu…
Conto 3.1mil visualizações 3 1 História concluída

Yaşayan Ölüler Ormanı

Gaedon da yaşayan herkes hayatımda en az bir kere de olsa Fısıldayan Orman hakkındaki söylentileri duymuştur. Geceleri ormandan gelen gülüşmeler, gündüzleri piknik yapan aileleri kaçıran çığlıklar... Ancak herkes bu fısıltılara alıştığı için kimse fısıltıların kaynağını umursamamaktadır. Ta ki kanla kaplı bir ceset bulunup genç bir kız yardım için…
Conto 5.0mil visualizações 7 2 História concluída

Yedi Nota

Eşsiz bir müziğe sahip inzivaya çekilmiş yaşlı bir adam, her ne kadar canı gönülden müziğini çalmak istese de yedi notadan fazlasını çalamaz. Müzik güzelliği ile doğayı değiştirme gücüne sahip olduğundan dolayı onu çalmaktan kaçınır. Son bir kez müziğini sonuna kadar dinlemek isteyen bu yaşlı adamın hikayesidir.
Conto 5.5mil visualizações 5 5 História concluída

Başlangıç İstasyonu

Final oldu. Kısa hikaye.
7.3mil visualizações 11 2 História concluída

Ölümsüzlük İksiri

Macera peşine düşen bir grup... Onları hazineye götüren gizemli bir kitap... Bulunan yeşil iksir... Tek parçadan oluşan bir hikâyedir.
Conto 4.7mil visualizações 3 3 História concluída

H. İ. Ç.

Köstekli Saatin Sırrı serisindeki Fatih Meriççi'nin hikayesi. Kendini bilime adamış bir adam düşünün. Öyleki hiç evlenmemiş, evlatlık oğlunu da bilimleiç içe yetiştirmiş bir adam, zaman makinesini icat eden bir bilim insanı... Selim Meriççi. Fatih bir gece alacaklı gibi vurulan kapıyla uyanır. Kapıuı açtığında gördüğü şey garip bir nesnedir. N…
Conto 5.4mil visualizações 5 1 História concluída

insan

Bir ölümsüzün, bir ölümlüye vedası Pandora'nın kutusunu açar. Binlerce yıldır arayışta olan bir canavar ve aradığı şeyi ona bir tepside sunan sıradan bir sokak çocuğu. Bazen cevaplar toplumun en diplerinde gizlidir, sadece bakmak gerekir.
Conto 4.6mil visualizações 7 3 História concluída

Gece Serenadım

Kazanan Hikaye! Yohio'nun My Nocturnal Serenade (Gece Serenadım) adlı şarkısından esinlenilerek yazılmış tek bölümlük bir kısa hikayedir. "Şarkılara Adanmış Hikayeler" adlı kitaptaki Haziran Ayı Yarışması için yazılmış ve yarışmayı kazanmıştır. Merak ediyorsan beklerim. Diğer kurgularıma da göz atmayı unutma;)
Conto 6.7mil visualizações 9 7 História concluída

İnsanlık Hayaleti

Adada kalan yarı insanlar... İnsan ruhunu emen hayaletler... Bu macerayla karşı karşıya kalan gezginler... Bu hikâyede sen hayalet bense baş karekterim... Bu bizim hikâyemiz... Hikaye tek parçadan oluşmaktadır.
Conto 5.9mil visualizações 4 2 História concluída

Korkuluk

[Tek bölümlük bir kurgudur] Uzun yıllar önce macerayı huzura tercih eden genç bir çiftçi yaşarmış. Bir gün, güneş batarken, gökyüzündeki ayı görmüş ve ona bakarak bir dilek dilemiş. "Keşke bu korkuluk canlansa..."
Conto 21.1mil visualizações 13 10 História concluída

Ölüm Piyanisti

[Tek bölümlük bir kurgudur] Her yıl düzenlenen, dünyaca ünlü bir maskeli baloda "onlar" hariç herkes ölmüştü. Sağır, genç bir garson ve yeni yükselişe geçen genç bir piyanist. Polis, kanıt yetersizliğinden dolayı onları saldığında ikisi de gerçeği içten içe biliyordu. Neden hayatta kaldıklarını ikisi de biliyordu.
Conto 18.8mil visualizações 14 11 História concluída

Ufuktaki Buluşma

「Tek bölümlük bir hikayedir.」 "Ah güzel deniz, kabul eder misin gökyüzünün arkadaşlığını?" "Nasıl kabul ederim seni? Gözümün görmediğini. Uzaktasın sen bana, çok uzakta." "O zaman her gün buluşalım ufukta. Ben de görmek isterim seni. Buluşalım ikimizin de son durak noktasında." "Ufuk nerede bilmem? Kalırım ben burada, gidemem uzaklara." "Ben…
Conto 4.4mil visualizações 2 3 História concluída

Sonsuz Lanetim

"Sonsuz Lanetim, gecenin ihaneti artık bitti. Şimdi sıra gündüzlerin ihanetinde." Lanet Karen'i bir gece ansızın ziyaret ettiğinde kendini ıssız bir ormanda buldu. Lanetli sözcükler, onu bu lanetli ormana getirmişti. Ya orman ona mezar olacaktı ya da O, buradan ruhunu kurtaracaktı. Bir tabut. Bir ölü. Bir ruh. Yaşanması gereken bir lanet. V…
19.9mil visualizações 52 24 História concluída

Sana Rağmen Sen

História não Verificada Seni severdim ve sana rağmen...
Conto 20 visualizações História concluída

ŞEY

História não Verificada Karabasan'a dönen bir tatil.
Conto 67 visualizações História concluída

Yalnız başına

História não Verificada Hayatının en kötü gününden sonra kendine yeni bir hayat kurmayı amaçlayan kadın herşeyin iyi olacağını düşünürken aslında yanılıyodur. Bir sabah uyandığında herkesin ortadan kaybolduğunu fark etmesiyle hayatı daha da kötüye gider.
Conto 73 visualizações História concluída

Gelin Olmuş

História não Verificada Çocukluk aşkları kutsal ve saftır. Çocuk, sevgisi zararlı olmadan sever. Öyle naif bir aşktır ki o, aşk olduğunun bile çok geç farkına varılır. Tıpkı Cahit'in Sırma'sına geç kaldığı gibi.
Conto 78 visualizações História concluída

Kapalı Kapı

História não Verificada gizemli bir mesaj sonucu gidilen bir mekan. Boş koltuklar ve aynalarla dolu bir oda acaba ne olacak.
Conto 84 visualizações História concluída

FARİLYA

História não Verificada Her bölümünün farklı bir konuyu ele alacağı kitabın ilk cildini sizlerle paylaşmak istedim. FARİLYA, onlarca hikayeyi ele alan bir cilt serisidir.
Conto 133 visualizações 1 Em progresso

BENİM SEVDAM

História não Verificada Acıklı bir kara sevda öyküsü.
Conto 220 visualizações História concluída

İslam Dini İçerisinde Sünnet Olmak

História não Verificada SÜNNET OLMAK
Conto 340 visualizações História concluída

AHİRET HAYATININ AŞAMALARI NELERDİR?

História não Verificada AHİRET HAYATI
Conto 378 visualizações História concluída

İHLAS SÜRESİNİN FAZİLETLERİ

História não Verificada KURANI KERİM
Conto 401 visualizações História concluída

HİN CİNLERİ

História não Verificada CİNLER ALEMİ
Conto 500 visualizações História concluída

Aşk ve gençlik

História não Verificada Bir Küçük Türk Kızı 2 serisinden alıntıdır
Conto 486 visualizações Em progresso