NU

História não Verificada Öyle karanlık ve kalabalıktı ki, ordayken kendimi unutmuş gibiydim; kafam uyuşuktu ve elerimin dokunduğu yüzlerce vücut olmasına rağmen, bilincimin kimin kafasının içinde olduğu çok bulanıklaşmıştı. İşte ben o gün anladım ki, kendimiz olduğumuz bilgisi öznel ve kanıtlanamaz bir yanılsamadan ibarettir.
6 CAPÍTULOS 332 visualizações 5 Novo capítulo Toda semana

Spagetti Çatalı

Parte do Universo Armanya História não Verificada "Spagetti Çatalı" kadar absürt icat üretmeyi olağan görebilen çılgın bir beyin ve böyle bir beyne sahip birisinin düşündüğü icatları yapabilmeye muktedir bir servetinin olması... Sonunda büyük derslerin olduğu mizahı bol bir budalanın hikayesi...
17 CAPÍTULOS 2.4mil visualizações 13 4 Novo capítulo A cada 2 dias

Incluso em: Katıl ($3/mês)

Elbistan Firma Rehberi

História não Verificada Elbistan firma rehberi ile firmanızı ücretsiz olarak tanıtın. Elbistan firmaları ve firma haberlerinin yer aldığı en kaliteli firma rehberi olarak hizmet sunmaktayız.
1 capítulo 1.7mil visualizações 1 Novo capítulo A cada 30 dias
Blog

Gündüz Depremi

Parte do Universo Armanya História não Verificada Sıra dışı bir yaşam süren ünlü kahramanımızın hayatındaki gerçek depremlerin ötesinde, aslında iç dünyasında yaşadığı depremlerin onu nasıl inanması güç bir sona sürüklediğinin hikayesi...
12 CAPÍTULOS 2.3mil visualizações 31 2 História concluída

Incluso em: Katıl ($3/mês)

Black Friday

Parte do Universo Armanya História não Verificada Günümüzde yaygın kullanıma sahip "Black Friday" kavramının kabul görmüş klişe anlamını yıkarak, ona yeni bir anlam kazandırması ile iz bırakan türden bir eser. Kitapta hakim olan duygu yoğunluğu ve gizemli atmosferi içinde kahramanımız ile empati kurarak ilerleyip etkileyici finali ile sizlere kaliteli bir okuma zamanı vaat ediyor, iyi okumalar.
3 CAPÍTULOS 3.9mil visualizações 29 3 História concluída

Incluso em: Katıl ($3/mês)

Sohbet

História não Verificada Sohbet etmenin önemini chat gülü sohbet sitesi adresi olan sohbet odaları ile sohbet edin ve diyaloğ kurun.
2 CAPÍTULOS 2.2mil visualizações 1 Novo capítulo A cada 30 dias
Blog