Ölümsüzlüğün Tarifi

Ölümsüzlüğün gerçek olduğunu iddia eden eski bir kitap bulsaydınız görmezden mi gelirdiniz, yoksa peşinden mi giderdiniz?
Conto 343 visualizações 4 História concluída

Tanrı 'nın Mezarındaki Hazine

História não Verificada Efsanevi bir hazine! Maceraya aç korsanlar! Yıllardır herkesin dilinden düşmeyen, hükümetin dahi peşinde olduğu tehlikeli bir hazine.. Karanlık, derin sularda, korsanlarla ölümcül maceralara açılmaya hazır mısınız?!
4 CAPÍTULOS 306 visualizações 12 4 História concluída

Rüya Gezgini

História não Verificada Bilinç üç katmandan oluşur derler. Peki ya dördüncü bir boyut olduğunu söylesem bana inanır mıydınız? Didem inanmazdı. O şimdi rüyaları arasında yürüyebilen bir rüya gezgini. Ve çok yakın zamanda farkına varacağı gibi de dünyanın kaderi onun ellerinde. Ya da zihninde mi demeliyim?
3 CAPÍTULOS 197 visualizações 2 Novo capítulo Todos os Sábados

Köstekli Saatin Sırrı: Elflerin Tacı

História não Verificada Köstekli Saat serisi ikinci kitabı!!! Bir gün aniden yazdığınız bir kitabın karakteri karşınıza çıkıp sizden hesap sorsa nasıl hissedersiniz?
7 CAPÍTULOS 289 visualizações 7 3 Novo capítulo A cada 30 dias

Büyü Okulu Savaş Kompleksi

História não Verificada Büyü... Büyü, gizemli ve büyülü bir konudur. İnsanlar binlerce yıldır büyüyü kullanarak enerjiyi yönlendirmeye çalışmışlardır. Büyücüler genellikle özel sözler ve semboller kullanarak büyü yaparlar. Büyünün etkili olması için inanç ve odaklanma da önemlidir. Büyücülerin kullandığı farklı türlerde büyüler vardır. Bazıları koruma, bazıları aşk, baz…
4 CAPÍTULOS 111 visualizações 4 Novo capítulo A cada 10 dias

KAYBOLMUŞ YAŞAMLAR

História não Verificada "Anılarımızı ıssız bir adada bırakıp o adayı terk ettik." NOT: Yazdığım tüm kısa hikayeler bu kitapta toplanacaktır. BAŞLANGIÇ TARİHİ: 17 AĞUSTOS Hiçbir şekilde kopyalanamaz. Tüm hakları bana aittir.
1 capítulo 506 visualizações 3 Novo capítulo A cada 30 dias

Catharsis

História não Verificada Miller, hafızasını kaybetmiş bir şekilde gözlerini açar. Bildiği tek şey kalbini kemiren gizemli bir gücün onu yönlendirmesidir. Hafızasını geri almaya çalışırken bir yandan da ardı kesilmeyen gizemleri açığa çıkarır. -Yeni bölümler düzenli olarak her 15 günde bir yayımlanır
7 CAPÍTULOS 1.3mil visualizações 24 6 Novo capítulo A cada 15 dias

GÜNAHKAR

História não Verificada Onunlayken kendimi sanki çok narin bir vazoya bakan küçük bir çocuk gibi hissediyorum. Sanki o kırılırsa içinde yaşadığım ev, şehir, ülke, dünya ve evren yok olacak, çiçekler toprağa küsecek ve bereketini yeryüzüne sunan bulutlar karanlığın en koyu tonunu alacakmış gibi. Sanki güneşin ne zaman dudaklarında yer bulduğunu bilmediğim kadını sonsuza k…
6 CAPÍTULOS 1.2mil visualizações 7 1 Novo capítulo Todas as Quintas-feiras

Tapınak

História não Verificada Kurgulu bir hikaye olan aynı zamanda kültürel nili içeren bir hikaye
4 CAPÍTULOS 5.0mil visualizações 2 2 Novo capítulo A cada 15 dias

Avcı

História não Verificada Evet
6 CAPÍTULOS 4.9mil visualizações 9 4 Novo capítulo Toda semana

Ölüm Yürüyüşü

História não Verificada Joe Polis aracının arka koltuğunda giderken...
1 capítulo 1.1mil visualizações 2 2 Novo capítulo Todas as Sextas-feiras