sia Настя Джан

Ця історія про милу, добру, житєрадісну дівчину. Яка з дитинства мріяла стати відомою письменницею, подорожувати по світу, побачити на власні очі своїх улюблених птахів - Альбатросів. Що такого у птахах? Звичайно, люди заздрять їхнім здібностям літати, але тут щось більше. Може, справа не тільки в здатності літати як такої, а й у тому, що вони можуть відлетіти від чогось? Залишити проблеми позаду, бути вільними від кордонів, від очікувань.


Romance Suspense romantique Tout public.

#["Любов Мрії Сім'я Випробування"]
0
1.3mille VUES
En cours - Nouveau chapitre Toutes les semaines
temps de lecture
AA Partager

Я хочу сказати...

Творчість - вона надає нашому житті сенс і красу. Практично всі ми любимо, дивитися на захід сонця або схід, адже це все теж природи творчість. Ми можемо годинами милуватися чудовими картинами Рєпіна або Айвазовського, не менш чарівні архітектурні споруди, до створення яких доклали свою руку найвідоміші люди світу. Я теж людина творча, звичайно, я не створюю скульптури, не зводжу чудові будівлі, не пишу картини, зате я пишу романи! Це теж творчість, якій я присвячую весь свій вільний час. Ви не уявляєте, як це чудово. Це заняття захоплює, і ти не можеш зупинитися, адже з кожним новим написаним рядком у тебе виникає все більше ідей, які все хочеться втілити в життя. Я також дуже люблю читати книги.

Я дуже сподіваюся, що одного разу я теж стану знаменитою, і мої книги любитимуть сотні, а то й тисячі людей. Я хочу вам сказати, що це писати чудово. По-перше, ви розвиваєте себе духовно, стаєте освіченішою людиною.

Автор.

13 Juillet 2022 19:53:37 0 Rapport Incorporer Suivre l’histoire
1
Lire le chapitre suivant 1глава

Commentez quelque chose

Publier!
Il n’y a aucun commentaire pour le moment. Soyez le premier à donner votre avis!
~

Comment se passe votre lecture?

Il reste encore 1 chapitres restants de cette histoire.
Pour continuer votre lecture, veuillez vous connecter ou créer un compte. Gratuit!