Gülümseme

Bir rüyaya bu kadar anlam yüklemek mantıklı mıydı? Ah, kimin umurundaydı ki?
Cuento corto 1.5mil visitas 4 1 Historia completada

Anılarında Yaşayacağım

Parte del Universo de Rüya Tacirleri Anı manipüle etmenin mümkün olduğu fakat insanların bunun farkında olmadığı bir zamanda tüm hayatımız yalan olabilir miydi? Bir gün farklı bir yerde uyanana dek sorgulama şansımız olmamıştı. Bunu yapanlar neyin peşindeydi ve bizi neler bekliyordu?
Cuento corto 2.8mil visitas 12 4 Historia completada

Karışık Anılar

Kendilerine ait olmayan anılara sahip iki insan... Kendi anılarıyla karışan sahipsiz anılar be her an bir yenisi eklenen eski anıları. Sizce sonları ne olacak?
Cuento corto 2.9mil visitas 3 1 Historia completada

Başlangıç İstasyonu

Final oldu. Kısa hikaye.
4 CAPÍTULOS 1.6mil visitas 3 1 Historia completada

Ölümsüzlük İksiri

Macera peşine düşen bir grup... Onları hazineye götüren gizemli bir kitap... Bulunan yeşil iksir... Tek parçadan oluşan bir hikâyedir.
Cuento corto 1.2mil visitas 3 2 Historia completada

H. İ. Ç.

Köstekli Saatin Sırrı serisindeki Fatih Meriççi'nin hikayesi. Kendini bilime adamış bir adam düşünün. Öyleki hiç evlenmemiş, evlatlık oğlunu da bilimleiç içe yetiştirmiş bir adam, zaman makinesini icat eden bir bilim insanı... Selim Meriççi. Fatih bir gece alacaklı gibi vurulan kapıyla uyanır. Kapıuı açtığında gördüğü şey garip bir nesnedir. N…
Cuento corto 768 visitas 3 Historia completada

TAHAYYÜL

Sözlerde saklı hikayeler. Kimse bilmez hayal dünyasında gezinen hikayeyi. Patikalar karşılar seni gizli olanda. Kuş tüyüyle süslenmiş kalem ve mürekkebe bir daldırış... Beyaz sayfa renklendi senin ellerinde. Kalemini verme, kendi hikayendeki kervancısın atın -kalemin- seninle daim olsun.
1 capítulo 1.3mil visitas 4 1 Nuevo capítulo Cada 15 días

insan

Bir ölümsüzün, bir ölümlüye vedası Pandora'nın kutusunu açar. Binlerce yıldır arayışta olan bir canavar ve aradığı şeyi ona bir tepside sunan sıradan bir sokak çocuğu. Bazen cevaplar toplumun en diplerinde gizlidir, sadece bakmak gerekir.
Cuento corto 2.5mil visitas 6 1 Historia completada

Gece Serenadım

Kazanan Hikaye! Yohio'nun My Nocturnal Serenade (Gece Serenadım) adlı şarkısından esinlenilerek yazılmış tek bölümlük bir kısa hikayedir. "Şarkılara Adanmış Hikayeler" adlı kitaptaki Haziran Ayı Yarışması için yazılmış ve yarışmayı kazanmıştır. Merak ediyorsan beklerim. Diğer kurgularıma da göz atmayı unutma;)
Cuento corto 2.6mil visitas 4 3 Historia completada

İnsanlık Hayaleti

Adada kalan yarı insanlar... İnsan ruhunu emen hayaletler... Bu macerayla karşı karşıya kalan gezginler... Bu hikâyede sen hayalet bense baş karekterim... Bu bizim hikâyemiz... Hikaye tek parçadan oluşmaktadır.
Cuento corto 3.4mil visitas 4 2 Historia completada

Korkuluk

Uzun yıllar önce macerayı huzura tercih eden genç bir çiftçi yaşarmış. Bir gün, güneş batarken, gökyüzündeki ayı görmüş ve ona bakarak bir dilek dilemiş. "Keşke bu korkuluk canlansa..."
Cuento corto 16.6mil visitas 10 9 Historia completada

Ölüm Piyanisti

[Tek bölümlük bir kurgudur] Her yıl düzenlenen, dünyaca ünlü bir maskeli baloda "onlar" hariç herkes ölmüştü. Sağır, genç bir garson ve yeni yükselişe geçen genç bir piyanist. Polis, kanıt yetersizliğinden dolayı onları saldığında ikisi de gerçeği içten içe biliyordu. Neden hayatta kaldıklarını ikisi de biliyordu.
Cuento corto 16.6mil visitas 10 8 Historia completada

Ufuktaki Buluşma

「Tek bölümlük bir hikayedir.」 "Ah güzel deniz, kabul eder misin gökyüzünün arkadaşlığını?" "Nasıl kabul ederim seni? Gözümün görmediğini. Uzaktasın sen bana, çok uzakta." "O zaman her gün buluşalım ufukta. Ben de görmek isterim seni. Buluşalım ikimizin de son durak noktasında." "Ufuk nerede bilmem? Kalırım ben burada, gidemem uzaklara." "Ben…
Cuento corto 4.2mil visitas 2 3 Historia completada

Sonsuz Lanetim

"Sonsuz Lanetim, gecenin ihaneti artık bitti. Şimdi sıra gündüzlerin ihanetinde." Lanet Karen'i bir gece ansızın ziyaret ettiğinde kendini ıssız bir ormanda buldu. Lanetli sözcükler, onu bu lanetli ormana getirmişti. Ya orman ona mezar olacaktı ya da O, buradan ruhunu kurtaracaktı. Bir tabut. Bir ölü. Bir ruh. Yaşanması gereken bir lanet. V…
4 CAPÍTULOS 13.3mil visitas 45 16 Historia completada

SAVANA

Historia No Verificada SAVANA tamamen sessizdir. Bizim gibi…
Cuento corto 91 visitas Historia completada

DEFİNE ARAMAYA GİDERKEN MUSALLATA UĞRADIK

Historia No Verificada KORKUYA DOYMAK İÇİN
Cuento corto 90 visitas Historia completada

kayalıklarda cinayet

Historia No Verificada kayalıklarda iki cinayet işlenir ve kim olduğu bilinmemektedir
Cuento corto 110 visitas En progreso

YED

Historia No Verificada Okuyup anlaşılmayacak, yazıp da aşılmayacak hiç bir şey yoktur. Genç Adam'da yazmaktan yana oldu. Bu kitabın yazarı Genç Adam'dan, yazılanlardan bihaber olan O'na.
10 CAPÍTULOS 898 visitas 4 3 Nuevo capítulo Todas las semanas

ormanda bir gece

Historia No Verificada ormanda yaşayan bir kızın kısa hikayesi
Cuento corto 161 visitas Historia completada

Ay Işığına Sonatlar

Historia No Verificada Kısık bir sesle güldüğünde evin kapısı gıcırtıyla açıldı. Etrafta kimse yoktu. Hatta diğer sokaklardan gelen sesleri bile duymuyordum. "Ben bu evin ruhlarından biriyim. Hepimiz, bu kasabada yaşayan herkesin hakkındaki her şeyi biliyoruz. Hatta kendileri hakkında bildiklerinin çok daha fazlasını..."
Cuento corto 227 visitas 6 1 Historia completada

Kırık Odunların Hikayesi

Historia No Verificada Marangoz hayri bey ile kukla harmoninin birbirlerine olan bağları ve inanılmaz dostlukları sizleri de merak içerisinde bırakmıyor mu?
Cuento corto 334 visitas Historia completada

OTACI

Historia No Verificada Seni bilen acının bitirebileceği bir harabesin.
2 CAPÍTULOS 183 visitas 1 Nuevo capítulo Todas las semanas

Fısıldayanların Çığlığı

Historia No Verificada Kısa hikayelerimin olduğu kitaptır.
4 CAPÍTULOS 274 visitas 2 Nuevo capítulo Cada 30 días

Bir Simit Fiyatına

Historia No Verificada Yaz ayında yazılmış bir hikaye.
Cuento corto 304 visitas Historia completada

Para Mikrobu Miko

Historia No Verificada Bir para mikrobu olan mikodan bir hayat dersi içeren kısa hikaye...
Cuento corto 331 visitas 1 1 Historia completada

Kereviz

Historia No Verificada Bu kısa hikaye epey ilginç ama bir o kadar da şaşırtıcı bir benzetme içeriyor. Pek sevmediğimiz "kereviz" ve onun ilginç benzerliğini kısaca inceliyoruz. Bakalım siz de bana katılacak mısınız? İyi okumalar dilerim.
Cuento corto 346 visitas 1 En progreso

Muhabbet Kuşunun Gözlerinde

Historia No Verificada Muhabbet kuşlarının gözlerine hiç dikkatli baktınız mı? Bu hikayeden sonra bakacaksınız... İyi okumalar.
6 CAPÍTULOS 366 visitas 1 Historia completada

Zamanda İkilem

Historia No Verificada Zamanda kaybolup ikilemler arasında hayatta kalmak nasıl bir şeydir? İyi ve kötü neye göre belirlenir?
Cuento corto 357 visitas Historia completada