MATRİXDEN KAÇIŞ

Historia No Verificada Nasıl matrixden kaçarsın
2 CAPÍTULOS 64 visitas Historia completada

NU

Historia No Verificada Öyle karanlık ve kalabalıktı ki, ordayken kendimi unutmuş gibiydim; kafam uyuşuktu ve elerimin dokunduğu yüzlerce vücut olmasına rağmen, bilincimin kimin kafasının içinde olduğu çok bulanıklaşmıştı. İşte ben o gün anladım ki, kendimiz olduğumuz bilgisi öznel ve kanıtlanamaz bir yanılsamadan ibarettir.
6 CAPÍTULOS 362 visitas 5 Nuevo capítulo Todas las semanas

Spagetti Çatalı

Parte del Universo de Armanya Historia No Verificada "Spagetti Çatalı" kadar absürt icat üretmeyi olağan görebilen çılgın bir beyin ve böyle bir beyne sahip birisinin düşündüğü icatları yapabilmeye muktedir bir servetinin olması... Sonunda büyük derslerin olduğu mizahı bol bir budalanın hikayesi...
17 CAPÍTULOS 2.4mil visitas 13 4 Nuevo capítulo Cada 2 días

Incluido en: Katıl ($3/mes)

Elbistan Firma Rehberi

Historia No Verificada Elbistan firma rehberi ile firmanızı ücretsiz olarak tanıtın. Elbistan firmaları ve firma haberlerinin yer aldığı en kaliteli firma rehberi olarak hizmet sunmaktayız.
1 capítulo 1.7mil visitas 1 Nuevo capítulo Cada 30 días
Historia tipo Blog

Gündüz Depremi

Parte del Universo de Armanya Historia No Verificada Sıra dışı bir yaşam süren ünlü kahramanımızın hayatındaki gerçek depremlerin ötesinde, aslında iç dünyasında yaşadığı depremlerin onu nasıl inanması güç bir sona sürüklediğinin hikayesi...
12 CAPÍTULOS 2.3mil visitas 31 2 Historia completada

Incluido en: Katıl ($3/mes)

Black Friday

Parte del Universo de Armanya Historia No Verificada Günümüzde yaygın kullanıma sahip "Black Friday" kavramının kabul görmüş klişe anlamını yıkarak, ona yeni bir anlam kazandırması ile iz bırakan türden bir eser. Kitapta hakim olan duygu yoğunluğu ve gizemli atmosferi içinde kahramanımız ile empati kurarak ilerleyip etkileyici finali ile sizlere kaliteli bir okuma zamanı vaat ediyor, iyi okumalar.
3 CAPÍTULOS 3.9mil visitas 29 3 Historia completada

Incluido en: Katıl ($3/mes)

Sohbet

Historia No Verificada Sohbet etmenin önemini chat gülü sohbet sitesi adresi olan sohbet odaları ile sohbet edin ve diyaloğ kurun.
2 CAPÍTULOS 2.2mil visitas 1 Nuevo capítulo Cada 30 días
Historia tipo Blog