Opowieści Puszka - Koalescencja

Historia No Verificada Puszek , Rika I Nieustraszony po wielu przygodach wrócili do spokojnego życia to jednak nie trwało długo czy przetrwają Koalescencję?
36 visitas Nuevo capítulo Todas las semanas

Przygody Puszka Część 3 Zagadka

Historia No Verificada Po wyjeździe przyjaciół Puszek ma dużo czasu na zajęcie się zagadką która zaczęła się jeszcze w durbaszce czy Puszek ją rozwiąże kogo spotka ,czego się dowie sprawdźmy to
240 visitas Historia completada

Przygody Puszka Część 2 Przygody w Jaworkach

Historia No Verificada Po osiedleniu się w Jaworkach puszek postanawia Odkryć co kryje się w Jaworkach jakich nowych przyjaciół spotka i co tym razem mu się przytrafi
264 visitas Historia completada

Przygody Puszka Część 1 Leśna wędrówka

Historia No Verificada Po pokonaniu krystalizacji puszek postanawia odkryć się na nowo i wyruszyć w podróż podczas niej spotyka nowe przygody i problemy czy osamotniony kot sam sobie poradzi?
406 visitas Historia completada

Just One Day

Historia No Verificada Gdzie do szkoły Yoongiego przychodzi nowa uczennica która zawróci mu w głowie i być może zmieni jego dotychczas nudne życie. Książka Pisana była w roku 2015 gdzie zbytnio nie podpisałam się swoim ,,talentem,, do tworzenia książek. Zapraszam również na mojego wattpada gdzie większość opowiadań jest tworzona właśnie tam.
403 visitas Nuevo capítulo Todos los días