Short tale
1
1.0k VIEWS
In progress
reading time
AA Share

Лілі

Ось і початок 10 класу , сьогодні 31серпня ми прийкрашаємо школу , це вже як традиція кожного року 10-ті класи прикрашають школу до 1 вересня. Ми допомагали прикрашати школу , а коли закінчили , пішли додому.

1 вересня я ледь прокинулася пішла вмитися і час одягатись я обрала для себе джинси та білу сорочку , нафарбувала вії та губи , і пішла до школи сьогодні був перший дзвінок , як завжди нічого цікавого одні і тіж самі танці, вірші і тд.Мій погляд зацікавив один хлопець я бачила його вже нераз , але я побачила що він дивиться на мене , мені стало цікаво , як його звати і запитала у подружок мені сказала що мого звуть Джейк і що він навчається в паралельному класі , але це я вже знала , і знов подивилася на нього , а він незаводив погляду , ми ще трішки побалакали з подружками і перший дзвоник підійшов до кінця і ми розійшлись по домівкам.

Я прийшла додому, і побачила того, хто чекав мене на порозі мого дому , мій маленький котик Петрусь він чорного кольору з зеленими очима і з білими плямами по тілу одне наміть на мордочці , він дуже милий і я його дуже люблю ,я взяла його на ручки і трішки з ним погралася. Весь цей день я немогла викинути Джейка з голови і те як він дивився на мене , я пішла прибралася і зробила вечерю ми з моїми батьками і молодшим братом повечеряли , і розійшлись по кімнатам.Вирішивши, що пора готуватися до сну , пішла в душ , вмилась і пішла спати , але сон неприходив я думала про нього і заснула блисько до опівночі.

Вихідні пройшли і ось знову школа.

4-8 вересня цей тиждень був дуже насиченим незнаю , що сталося , але я почала майже всюди зустрічати Джейка , куди б я непішла завжди бачила його і те як він дивився на мене.Так проходили дні і ми з дівчатами вже почала думати за сукні для нашого 11-го класу, накидали багато варіпнтів , але так нічого і невибрали , вирішили , що ми дуже швидко переключилися на 11 клас , хоч ми пількино почали 1 семестр 10-го , і відклали ці ідеї на пізніше.

січень. Свята пройшли дуже насичено я провела їх з сімʼєю, і мені дуже сподобались ці канікули. Але вони підходять до кінця і завтра ми вже будемо іти до школи , дуже хочу зустрітися з моєю найкращою подругою Сандрою ми дружимо приблизно 4-5 років і довіряємо один одному, вона шатенка, невеликого зросту , з вибуховим характером, але вона дуже хороша і найкраща для мене.

Школа , знову школа що за набридливе слово , я не заперечую я відмінниця , але люблю школу через зустрічі з друзями і веселі пригоди. Сьогодні класний керівник повідомив нам найкращу новину ми їдемо в оздоровчий цент - аквапарк , майже всі погодились в 23 січня ми чекали на автобусякий відвезе нас до аквапарку , і тут я дузналася , що знами їде паралельний клас , сказати , що я була шокована нічого не сказати , і тут я побачила його , ми довго дивилися один на одного, до мені підійшли подружки і я перестала дивитися на нього все , що я помітила , що він завжди ходить в навкшниках.

Ми добрались до аквапарку і переодівшись поспішили до басейну я помітила як він подивився на мене , але не обернулась ми весело провели час , і нам сказали що потрібно потихеньку збиратись , я поспішила зайти в гадероб , щоб переодітись переодівшись я підійшла до Джейка і віддала йому свій рюкзак попросивши прийледіти за ним , а сама пішла висушити волосся , і бачила , як він дивився на мене і дивлячись в дзеркало помітила , що почервоніла, висушивши волосся я забрала рюкзак і взяла туш щоб підфарбувати вії , взувшись в свої білосніжні кеди , я поспішила до рецепшену , де стояла моя подруга .

Після аквапарку ми вирішили сходити в піцерію , а потім повернулися додому.

5 лютого сьогодні ми з дівчатати обговорювали вальс в 11-му класі і майже всі знашли собі пару , а я зразу подумала про нього , але коли запитала у подружок , вони сказали , що напевно він вже з кимісь в парі , я незнайшла його в школі і запитала його друга чи прийшов він в школу , він відповів що ні. І я вирішила запитати його завтра мої подрушки відшукали його інстаграм акаунт і я підписалася , а вже через кілька хвилин мені прийшло повідомлення про нового підписника , він підписався на мене взаїмно я була шокована і радісна одночасно.

6лютого сьогодні я вирішила його запитати і підійшовши до нього запитала чи буде він зі мною у парі на вальс в 11-му класі , авн відповів так без проблем , і посміхнувся , я нестрималась і теж посміхнулась я відчула , що почервоніла і підійшла до подружок , вони були дуже раді , що він погодився .В цей же день мені прийшло повідомлення і я подивилася що Джейк вподобав мої фото , я була в шоці. На наступний день він привітався зі мною і я за цілий день помічала його погляди і цю посмішку , яку я точно незабуду ніколи.

Історія незакінчена

March 3, 2024, 3:15 p.m. 0 Report Embed Follow story
0
To be continued...

Meet the author

Comment something

Post!
No comments yet. Be the first to say something!
~