ancymith Ненсі Сміт

Якщо говорити про сучасну літературу для підлітків, то хочеться згадати світовий бестселер Ненсі Сміт літератури — «Таємничий сад Сандри». У центрі сюжету — Сандра їй 15 і вона мріє поїхати у Нью Йорк.Але батьки цьому проти.Одного сонячного дня,прийшло сповіщення від Нью Йорка.Це-сповіщення поміняло життя Сандри. Ця підліткова література— це збірка листів, які пише головний герой. Щира і душевна історія про проблеми підлітків та дорослішання.


Teen Fiction All public.

#підліткова #література
0
1.7k VIEWS
Completed
reading time
AA Share

Розповідь про Сандру

САНДРА

—Здраствуй,знаю ти очікувала прочитати такі слова як:хай мене звати Сандруха і мені 15.Нііі цих новий кличок я не люблю.Мене звати Сандра мені 15.Я обожнюю ходити у школу,та наодинці читати —романи та пригоди.

—У мене немає друзів.Так у мене у 15 років немає повноцінний друзів.В 13 років я була у крутій компанії,у цій компанії всі курили вживала алкоголь на енегетики.Я цього не любила .Всі мене спитають чому я находилась у цій компанії.Там була моя подруга дитинства.

—Мені все було весело з нею поки вона у 14 років не найшла собі хлопця.Вона вийшла з компанії та пішла у компанію хлопця.Від тоді у мене не було друзів.

—Все коли я це комусь кажу всі здивовані.Чому?у мене є старший брат йому 17,і він найкрутіший хдопець у школі.

—Я з 10 років вчила англіську мову,я хотіла поїхати вчитися до Ньою Йорку на Флориста.Але моя сім'я була проти цього.Вони казали що краще мені буде в дома..


Jan. 1, 2024, 11:02 p.m. 0 Report Embed Follow story
0
Read next chapter Сповіщення для сімї Сандри

Comment something

Post!
No comments yet. Be the first to say something!
~

Are you enjoying the reading?

Hey! There are still 4 chapters left on this story.
To continue reading, please sign up or log in. For free!