2
3.1k VIEWS
In progress - New chapter Everyday
reading time
AA Share

Tanıtım

Atlantis kendilerini ilah ilan ettikleri bir düzen için kaos istiyor. Kan kokusu keskinleşti, MU hücreleri hiç bu kadar uyanık olmamıştı.


İki taraf bir Dünya

Peki kazanan kim olacak?

***

Yürümeye devam ederken birden kolumu tuttu, büyük bir güçle onu ittim. Sırtüstü yere çakıldığında inledi.


Ah harika şimdiden bir Atlantis ajanını yere yapıştırmıştım bile İlerleyen saatlerde neler olacak Allah bilir. Umrumda olmamasına rağmen sordum. "İyi misin?" Onun da bunu bildiğini biliyordum ama sanırım bilmezlikten geliyordu.


"Hayır değilim ve bunu bana yaptığın için özür borçlusun. Hazır Paris'in en ünlü kafesinin önündeyiz. Eğer benimle bir kahve içersen özrünü kabul ederim.


Gülmeye başladım, Paris'in en ünlü kafesinde en büyük düşmanımızın elçisiyle hiç kahve içecek havamda değilim. "Sen kafayı yemişsin, bunu gerçekten kabul edeceğimi mi düşünüyorsun?" Güldü. "Edeceksin çünkü görüşmene daha yarım saatin var. Ek olarak sana bu görüşmenin sadece Paris'te olacağı söylendi, yani aslında elçiyle nerede görüşeceğini bilmiyorsun ve ben seni görüşme yerine götürmek için buradayım."


Yumruklarımı sıktım, bu herif resmen 'Gebert beni' diyordu. "Dur tahmin edeyim eğen ben şu an istediğini yapmazsam beni oraya götürmeyeceksin ve bunu da genel kamuoyunda istediklerini yapmadığım için beni götürmediğin gerçeğiyle değil de ben mekana gitmemişim yalanıyla servis edeceksin?"


Bana gururla baktı. "Zeki bir kadın olduğunu hep biliyordum, eee cevabın?"

Oct. 19, 2023, 8:47 a.m. 0 Report Embed Follow story
2
Read next chapter 1.bölüm

Comment something

Post!
No comments yet. Be the first to say something!
~

Are you enjoying the reading?

Hey! There are still 23 chapters left on this story.
To continue reading, please sign up or log in. For free!