mikki Соловйова Мілена

Це історія про хлопчика, який став жертвою шкільного булінгу, та дівчинки, що вирішила вступити в боротьбу за його захист. Незважаючи на безперервні насмішки та приниження, дівчина змінила хід подій, показавши, що доброта й дружба можуть подолати навіть найтяжчі випробування. Ця історія відкриває нам важливість емпатії та сили відданості принципам.


Short Story All public. © MikkiHimti

#дружба #життя #булінг
Short tale
1
2.7k VIEWS
In progress
reading time
AA Share

Булінг

У тихому куточку шкільного подвір'я розгорнувся трагічний сценарій булінгу. Хлопчик із сумними очима, що завжди шукав притулку від поглядів, став жертвою безпідставних насмішок та принижень. Група однокласників, на чолі з водієм цього жорстокого маніпулювання, робила все можливе, щоб розтоптати його гідність.


Відчай та сором заповнили хлопчинову душу, покладаючи тінь на радість від вивчення та спілкування з ровесниками. Він став казковою постаттю забуття, оповитий сірою вуалью страху. Щодня він мандрував у школу з тривогою, вже наперед ставши жертвою нових примітивних витівок.


Проте, доля має тендітний штрих у формі однієї дівчинки, яка бачила біль в очах хлопчика. Вона вирішила змінити курс подій, почавши дружити з ним та захищаючи його від жорстоких дій однокласників. Разом вони виявили, що справжня сила полягає в здатності підтримувати одне одного, допомагати та стояти на варті справедливості.


Історія булінгу стала історією перетворення, де відчай перетворився на надію, а слабкість - на силу. Та найголовніше - вона нагадала про важливість емпатії та дружби, які можуть змінити світ даже у найміцнішому ланцюгу булінгу.

Aug. 13, 2023, 9:22 a.m. 0 Report Embed Follow story
0
To be continued...

Meet the author

Comment something

Post!
No comments yet. Be the first to say something!
~