sdfgbdfbe-rg Death Lord

Dünya üzerinde ansızın zindanlar ortaya çıkmaya başladı ve insanlar gizemli güçlere sahip olmaya başladı. 100 yıl sonra, SSS seviyesinde yani en tehlikeli zindan türünde bir zindan belirdi ve dünyada korkunç bir zombi kıyameti başladı.


Action All public.
2
4.6k VIEWS
In progress
reading time
AA Share

Bölüm 1 - Zombi Kıyameti

Dünya üzerinde zindanlar ortaya çıkmaya başlar ve insanlar da kendilerine özel güçler kazandıkları için "Avcı" olarak adlandırılırlar. Bu zindanların ortaya çıkmasından 100 yıl sonra, SSS seviyesinde bir zindan daha ortaya çıkar.


Bu zindanın patronu ise Ölülerin Efendisi'dir ve o zindana giren herkes ölür. Ölülerin Efendisi'nin gücünün nedeniyle zindanı temizleyemezler ölümsüzler zindanı kırarak dışarıya çıkar ve ölümsüzler dünyaya yayılır. Bu olaylar sonucu gerçek anlamda bir kıyamet başlar.


Bu olaylar yaşanırken, Kage, tek başına SS seviyesinde bir zindanı temizlemeye çalışmaktadır. Kage, Ölüm Şovalyelerinden bir ordu oluşturur ve zindandaki tüm canavarları öldürür. Zindanı temizledikten sonra, dışarıya çıktığında dünyanın sonunun ne kadar korkunç olduğunu görür ve inanamaz.


Ölüm Şovalyelerinden oluşan orduyla dünyaya yayılarak ölümsüzleri tek tek öldürür ve dünya hakkında bilgi edinir. Dünyadaki tüm insanlar ölmüştür ve dünya Ölülerin Efendisi'nin kontrolü altındadır.


Kage, Ölülerin Efendisi'nin Şatosunu ordusu sayesinde bulur ve içeri girmeden önce dünyadaki tüm ölümsüzleri öldürür. İçeri girdiğinde Ölülerin Efendisi tahtından kalkar ve "Uzun zamandır senin gelmeni bekliyordum Dünyanın en güçlü Necromenceri" diye seslenir.


Kage, tanıdığı herkesin ölümünün kendisi tarafından olduğu için öfkesini tutamaz ve kılıcını çekip Ölülerin Efendisi ile dövüşmeye başlar. Kılıçlar çarpıştığında şato yıkılır ve dövüş dışarıda devam eder.


Uzun süre sonra Ölülerin Efendisi, gizli bir kozunu ortaya çıkarır ve uzaydan bir silahını üzerlerine yollar. Ancak, Kage ağır yaralanır ve son bir fikirle ruhunun yarısını yakarak evrendeki en güçlü kişi olan "Ölüm Lordu" nu çağırır. Ölülerin Efendisi, Ölüm Lordu'nu görünce yere çöker ve "Neden buradasınız, efendim?" diye sorar.


Ölüm Lordu, soruyu cevaplamadan hemen önce Kage'nin kılıcını çıkarıp Ölülerin Efendisi'ni parçalara ayırır. Ölülerin Efendisi'nin öldüğünde, Kage gizemli bir eşya bulur ve cebine atar. Daha sonra, Kage Ölüm Lordu'ya dönerek, "Beni bu rezalet dünyaya çağırdığın için seni de aynı şekilde öldürüp ruhunu alacağım" der.


Ölüm Lordu ileri atılır kılıcıyla saldırır Kage, ölür ve cebindeki eşya parlar. Gözleri başka bir dünyada şehirin ortasında açar ve etrafına bakar. Binalar eskimiş, yıkılmış ve şehir ilerlemeye başlamıştır. Sokağın başında birini görür ve selam verir, "Burası neresi?" diye sorar ama duymaz.


Yanına gidip aynı şeyleri tekrar eder ve o kişiyi kendine çevirir. O, zombi gibi görünüyordu ve tuhaf hırıltılar çıkartıp gider. Kage, zombinin neden ona saldırmadığını merak eder ve kendi yansımasına bakmak için binanın camından bakar. Kendinin zombi olduğunu ve zombi dünyasında zombi olarak yeniden doğduğunu anlar.

July 25, 2023, 8:01 p.m. 0 Report Embed Follow story
3
Read next chapter Bölüm 2 - Ölü Avcısı

Comment something

Post!
No comments yet. Be the first to say something!
~

Are you enjoying the reading?

Hey! There are still 27 chapters left on this story.
To continue reading, please sign up or log in. For free!