sdfgbdfbe-rg Death Lord

Ken, zaman savaşları sırasında en yakın arkadaşı ve sevgilisi tarafından ihanete uğrayarak ölür. Ancak Tanrıça onun ruhunu alıp ona bir yeni bir fırsat verdi.


Action All public.
0
4.5k VIEWS
Completed
reading time
AA Share

Bölüm 1 - Zamanın Kılıç Ustası

Ken, 3421 zaman savaşları sırasında en yakın arkadaşı ve sevgilisi tarafından ihanete uğrayarak öldü. Ancak tanrıça onun ruhunu alıp ona bir yetenek seçme fırsatı verdi.


Ken, zamanı kesen kılıç yeteneğini seçti ve bu sayede zamanı kesebilir ve kestiği yerlerdeki alanı hızlandırıp yavaşlatabilirdi. Ayrıca, uzay kesen kılıç yeteneğini de seçti ve bu sayede havayı kesip istediği her yerde uzay yarığı açabilir ve o yarıkların diğer özelliği yarık açılırken düşmanı keserse çok fazla bir hasar verir.


Ken, zaman ve uzay kesen kılıç yeteneklerini birleştirdi ve zaman ve uzayı kesen kılıç yeteneğini kazandı. Bu yetenek sayesinde havayı kesip uzayda yarık oluşturarak zaman kasırgasına yol açıp ileride güçlendiğinde zamanda yolculuk yapabilecek.


Ken, yeteneklerini seçtikten sonra ruh sözleşmesi yaptı: Eğer 80 yıl sonra ölmezse, gelecekteki hali zamanda yolculuk yapıp gelecek ve gelecekte olacak olayları öğrenebilecek ama sözleşmeye uymazsa ruhu yanacak.


Ken, zihin aktarımı yeteneğini de seçti ve bu sayede zihinden istediği kısımları başka zihne gönderebildi.


Tanrıça, Ken'e bir görev verdi: "Seni göndereceğim dünyada İblis Lordu var. Senin görevin onu yenmek. Sonra istediğini yapmakta özgürsün."


Ken, doğduğu dünyada güçlü bir savaşçı ailelerinden birine doğdu ve bu aile de o şehirin en ünlü ve güçlü savaşçı ailelerinden biriydi.


Tanrıça, Ken'e büyü halkası oluşturmayı öğretir ve ona etrafındaki manayı özümsemesini ve kalbinin etrafına toplayarak bir çember oluşturmasını söyler. Ken, bu yeteneği kolayca öğrenir ve etraftaki şeyleri kolayca hareket ettirdi.


Ken, 5 yaşına geldiğinde büyü çemberini geliştirip artırmaya devam etmiş ve 4. çember büyücü olmuştu. Babası, bugünkü antremana hazır mısın diye sordu ve Ken evet, hazırım baba dedi.


Ailesinde, 5 yaşına geldiğinde kılıç kullanmayı ve kılıç sanatlarını öğretmek gelenekti ve Ken, bu yetenekleri 1 hafta içinde ustalaştı. Ailesinden gizli olarak, büyülü kılıç ustalığına da başladı.


Ken, kılıç sanatlarını ve büyülü kılıç ustalığını geliştirirken aynı zamanda zihin aktarımı yeteneğini de kullanmayı öğrendi. Bu sayede, başkalarına anılarını aktarabilecekti.

July 25, 2023, 7:43 p.m. 0 Report Embed Follow story
2
Read next chapter Bölüm 2 - Gelecekteki Olayları Öngörme

Comment something

Post!
No comments yet. Be the first to say something!
~

Are you enjoying the reading?

Hey! There are still 29 chapters left on this story.
To continue reading, please sign up or log in. For free!