sdfgbdfbe-rg Death Lord

2023 yılında, insanların özel güçleri uyanmaya başlamış ve "avcı" olarak adlandırılan bu insanlar zindanları temizlemek için çalışırken, 50 yıl sonra zindanlar bozulmaya başlar ve "kanlı kıyamet" olarak tarihe geçen olay olur.


Action All public.
2
5.0k VIEWS
Completed
reading time
AA Share

Bölüm 1 - İlk Yaşam

2023 yılında, dünyanın her yerinde zindanlar ortaya çıktı ve insanlar kendilerine "avcı" adını verdiler. Bu zindanların ortaya çıkışından 50 yıl sonra, 20XX yılında tüm zindanlar yıkılmış ve o güne "kanlı kıyamet" olarak adlandırılmıştı. Bu sırada, tüm canavarlar ve ölümsüzler insanlara saldırmıştı. Avcılar, ilk saldırıyı zorlukla durdurmayı başarmıştı, ancak ikinci saldırı daha da güçlü oldu ve dünyanın en güçlü avcıları tek tek ölmeye başladı.


Bu sırada, başka bir yerde de bir avcı grubu ortaya çıktı ve bu grubun üyeleri, kılıç ustası, büyücü, suikastçı ve tank olarak bilinmekteydi. Bu grubun üyeleri, etrafındaki tüm avcıların öldükten sonra, tek başlarına kalan grubun üyeleri olarak kalan canavarlara karşı savaşmaya çalışıyorlardı. Ancak, bir sırada, savaşçı grubun üyesi, çok güçlü bir eşya bulur ve grubun üyeleri bu eşyayı alırken görür. Bu sırada, bir canavar sürüsü gelir ve tam hepsi öldü derken,Suikastçi, savaşçıya zehirli hançerle saldırır ve savaşçının hareketleri yavaşlar.


Tam ölüyorken, savaşçı, aldığı eşyayı kullanır, ancak eşya, savaşçının bedenine girer ve bir dövme oluşur. Suikastçi, tam ölürken, dövmenin hiçbir etkisi olmaz ve öfkeden tamamen savaşçıyı öldürür. Tankçı, suikastçinin saldırısını durdurur ve "Ne yapıyorsun?" der. Suikastçi ise "Artık onu öldürmeme gerek kalmadı" der ve oradan uzaklaşır. Tankçı, savaşçının durumunu kontrol eder ve büyücü, etrafı tarama büyüsünü tamamlar ve olayları öğrenir.


Arındırma büyüsünü kullanarak, zehri iyileştirir ve yollarına devam ederken, bir mağara görürler ve "Belki orada bir şeyler bulabiliriz" diye girerler. Bir süre sonra, bir kapı bulurlar ve içeri girerler. Orada, garip görünümlü bir patrona benzeyen bir canavar vardır ve kapı zorla kapanır. Kaçamadıkları için, savaşmak zorunda kalırlar ve tank, patronun saldırısını engeller. Ancak, kalkanının dayanıklılığı biter ve patron, bu boşluğu kullanarak, savaşçının zayıf noktasını bulmak için saldırır.


Ancak, bu işe yaramaz ve kılıç kırılır. Patron, savaşçıyla dalga geçer gibi elini sallayarak, savaşçıyı duvara yapıştırır. İyileştirici, tam onları iyileştirirken, canavar saldırır ve iyileştirici ölür. Diğerleri, patronu öldürmeye çalışırlar, ancak onu yenebilmek için büyük bir güç gerekmektedir. Sonunda, savaşçı, patronun zayıf noktasını bulur ve onu öldürür. Dövme, savaşçının bedeninden Savaşçı, baygın bir durumdadır ve uyanır. Tank, iyileştiricinin başına giderek, "Daha sana hislerimi açıklayamadan göçüp gittin ama bunu o canavara ödeteceğim" deyip sinirlenir ve bir anda bir uyanış daha gerçekleştirerek "Çift Uyanışçı" olur ve savaşmaya başlar.


Yumruk yumruğa bir savaş olur ve duvara yapışan savaşçı da uyanır ve etraftaki olayları görüp anlar. Patron ve tankçı savaşırken, savaşçı da saldırır. 5 dakika sonra, hepsi ağır yaralanır ve patron neredeyse ölürken, kullanmadığı manasını kullanır, yaralarının yarısını iyileştirir. Tankçı ve savaşçı tam ümitlerini kaybederken, Aslında, iyileştiricinin ölmediği ortaya çıkar ancak ölmesine az kalmışken, tüm manasını kullanır ve onları iyileştirir.


Ardından ölür ve tank, ikinci şoku yaşar. Öfkeden deliye döner ve patron, mağaranın bir köşesinden tankın neredeyse 3 katı kadar bir kılıç çıkartır. Tank, çok fazla ikinci uyanışında elde ettiği gücü kullandığı için, manası biter ve normal haline döner. Savaşa devam ederler ancak patronun canı az kalır ve onlar için bir umut doğmuş olur.


Patron, bir çırpıda koşup tankı ortadan ikiye böler. Savaşçı, son hamleyi yapar ve patronu tam yenecekken, arkadan gölge geçer ve o kişi, suikastçidir. Gitmeyip onların savaşını izlemiştir. Hançeri, sırtına saplayıp patronu yener ve zindanda hiç bir ödül bulamamışlardır. Aslında, orası canavarların dinlenme mağarası olduğu ortaya çıkar.


Suikastçi, son olarak patronun cesedinin yanındaki kitabı görünce, kitap çıkar çıkmaz, savaşçının dövmesinden içeri girer ve suikastçi çok sinirlenir. Yarı ölü durumda olan savaşçının yanına gidip, "Seni hiçbir zaman sevmiyordum. Her zaman benim olan şeyleri elimden aldın. İşte şimdi bana bir fırsat doğdu. Sana en acı ölümü tattıracağım" deyip, savaşçının önce sağ sonra sol ayağına hançerini saplar. Sonrada akciğerine saplayıp, tüm zehirini boşaltır. Savaşçı, tam ölecekken, dövme parlar ve "Gereksinimler karşılandı" diye bir ekran çıkar önünde. Savaşçı, bilmediği bir yatakta uyanır ve kendine gelir.

July 25, 2023, 7:14 p.m. 0 Report Embed Follow story
3
Read next chapter Bölüm 2 - İkinci Yaşam

Comment something

Post!
No comments yet. Be the first to say something!
~

Are you enjoying the reading?

Hey! There are still 36 chapters left on this story.
To continue reading, please sign up or log in. For free!