Gülümseme

Bir rüyaya bu kadar anlam yüklemek mantıklı mıydı? Ah, kimin umurundaydı ki?
Short tale 5.1k views 5 2 Story completed

Anılarında Yaşayacağım / I Will Live In Your Memories

Part of the Universe of Rüya Tacirleri Yarışma kazananı. #thememoryremains Anı manipüle etmenin mümkün olduğu fakat insanların bunun farkında olmadığı bir zamanda tüm hayatımız yalan olabilir miydi? Bir gün farklı bir yerde uyanana dek sorgulama şansımız olmamıştı. Bunu yapanlar neyin peşindeydi ve bizi neler bekliyordu?
Short tale 6.6k views 14 8 Story completed

Karışık Anılar

Kendilerine ait olmayan anılara sahip iki insan... Kendi anılarıyla karışan sahipsiz anılar be her an bir yenisi eklenen eski anıları. Sizce sonları ne olacak?
Short tale 5.8k views 3 1 Story completed

Deniz Feneri: Kanlı Ayın Etkisi Altında Genişletilmiş Versiyon

Johnny ile nihayet güvende olduğunuzu düşündüğünüzde, yüzleşmeniz gereken daha fazla zorlukla karşılaştınız. İkiniz bu doğal afet fenomeniyle yüzleşebilecek miydiniz? Sığınacağınız güvenli yerin hayaletler tarafından lanetlendiğini öğrendiğinizde ne olacaktı? Önce bir fırtınayla karşılaştınız, sonra da ünlü perili St Augustine Deniz Feneri ve onu…
Short tale 3.0k views 3 1 Story completed

Yaşayan Ölüler Ormanı

Gaedon da yaşayan herkes hayatımda en az bir kere de olsa Fısıldayan Orman hakkındaki söylentileri duymuştur. Geceleri ormandan gelen gülüşmeler, gündüzleri piknik yapan aileleri kaçıran çığlıklar... Ancak herkes bu fısıltılara alıştığı için kimse fısıltıların kaynağını umursamamaktadır. Ta ki kanla kaplı bir ceset bulunup genç bir kız yardım için…
Short tale 1.9k views 6 2 Story completed

Başlangıç İstasyonu

Final oldu. Kısa hikaye.
4 CHAPTERS 7.2k views 11 2 Story completed

Ölümsüzlük İksiri

Macera peşine düşen bir grup... Onları hazineye götüren gizemli bir kitap... Bulunan yeşil iksir... Tek parçadan oluşan bir hikâyedir.
Short tale 4.6k views 3 3 Story completed

H. İ. Ç.

Köstekli Saatin Sırrı serisindeki Fatih Meriççi'nin hikayesi. Kendini bilime adamış bir adam düşünün. Öyleki hiç evlenmemiş, evlatlık oğlunu da bilimleiç içe yetiştirmiş bir adam, zaman makinesini icat eden bir bilim insanı... Selim Meriççi. Fatih bir gece alacaklı gibi vurulan kapıyla uyanır. Kapıuı açtığında gördüğü şey garip bir nesnedir. N…
Short tale 5.4k views 5 1 Story completed

insan

Bir ölümsüzün, bir ölümlüye vedası Pandora'nın kutusunu açar. Binlerce yıldır arayışta olan bir canavar ve aradığı şeyi ona bir tepside sunan sıradan bir sokak çocuğu. Bazen cevaplar toplumun en diplerinde gizlidir, sadece bakmak gerekir.
Short tale 4.6k views 7 3 Story completed

Gece Serenadım

Kazanan Hikaye! Yohio'nun My Nocturnal Serenade (Gece Serenadım) adlı şarkısından esinlenilerek yazılmış tek bölümlük bir kısa hikayedir. "Şarkılara Adanmış Hikayeler" adlı kitaptaki Haziran Ayı Yarışması için yazılmış ve yarışmayı kazanmıştır. Merak ediyorsan beklerim. Diğer kurgularıma da göz atmayı unutma;)
Short tale 6.7k views 7 7 Story completed

İnsanlık Hayaleti

Adada kalan yarı insanlar... İnsan ruhunu emen hayaletler... Bu macerayla karşı karşıya kalan gezginler... Bu hikâyede sen hayalet bense baş karekterim... Bu bizim hikâyemiz... Hikaye tek parçadan oluşmaktadır.
Short tale 5.8k views 4 2 Story completed

Korkuluk

[Tek bölümlük bir kurgudur] Uzun yıllar önce macerayı huzura tercih eden genç bir çiftçi yaşarmış. Bir gün, güneş batarken, gökyüzündeki ayı görmüş ve ona bakarak bir dilek dilemiş. "Keşke bu korkuluk canlansa..."
Short tale 21.1k views 13 11 Story completed

Ölüm Piyanisti

[Tek bölümlük bir kurgudur] Her yıl düzenlenen, dünyaca ünlü bir maskeli baloda "onlar" hariç herkes ölmüştü. Sağır, genç bir garson ve yeni yükselişe geçen genç bir piyanist. Polis, kanıt yetersizliğinden dolayı onları saldığında ikisi de gerçeği içten içe biliyordu. Neden hayatta kaldıklarını ikisi de biliyordu.
Short tale 18.8k views 14 11 Story completed

Ufuktaki Buluşma

「Tek bölümlük bir hikayedir.」 "Ah güzel deniz, kabul eder misin gökyüzünün arkadaşlığını?" "Nasıl kabul ederim seni? Gözümün görmediğini. Uzaktasın sen bana, çok uzakta." "O zaman her gün buluşalım ufukta. Ben de görmek isterim seni. Buluşalım ikimizin de son durak noktasında." "Ufuk nerede bilmem? Kalırım ben burada, gidemem uzaklara." "Ben…
Short tale 4.4k views 2 3 Story completed

Sonsuz Lanetim

"Sonsuz Lanetim, gecenin ihaneti artık bitti. Şimdi sıra gündüzlerin ihanetinde." Lanet Karen'i bir gece ansızın ziyaret ettiğinde kendini ıssız bir ormanda buldu. Lanetli sözcükler, onu bu lanetli ormana getirmişti. Ya orman ona mezar olacaktı ya da O, buradan ruhunu kurtaracaktı. Bir tabut. Bir ölü. Bir ruh. Yaşanması gereken bir lanet. V…
4 CHAPTERS 19.9k views 52 23 Story completed

Boşa Çaba

Non Verified story Gideceği yere varmak için çölden geçerken hırsızlığa uğrayan karakter tek başına çöl fırtınasına rastlayınca yaşama güdüsü ağır basar...
Short tale 129 views 1 1 Story completed

Kayıp

Non Verified story Sadece hissettiklerim....
Short tale 190 views In progress

Okyanustaki Volkan

Non Verified story Beliz ak kamdır ve bir gece öngörü rüyası görür. Bunu doğru çözümleyemez. Ulu Kam aynı rüyayı gördüğünde Tanrıya onları kurtarması için yalvarır Tanrı ise insanoğlunu kurtarması için kızı Asena'yı görevlendirir.
Short tale 268 views 1 Story completed

Katil Kontak

Non Verified story Kontaktan çıkan yangın ana karakterin okul arkadaşını öldürmüştür. Ana karakter binaya gidip yöneticinin cimriliğinden ötürü bunu bir cinayet olduğunu fark eder. Gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken hayatını kurtarmak istediği sakinler tarafından şikayet edilir.
Short tale 341 views 1 Story completed

SEVİLMEYEN ÇOCUK

Non Verified story Değeri bilinmeyen çocuk.
Short tale 524 views Story completed

Kalbe İsabet (Texting 2)

Non Verified story 3 bölüm sonrası Wattpad de devam ediyor.
3 CHAPTERS 503 views New chapter Every 30 days

İnci Küpeli Lavernia

Part of the Universe of Enigma Non Verified story İki imkansız aşk hikayesi
Short tale 942 views 5 5 Story completed

Karaelbistan

Non Verified story Elbistan'ın güzide mahallelerinden biri olan Karaelbistan, zengin tarihi kökleri ve kültürel mirasıyla dikkat çekiyor. Mahallenin geçmişi, bölgenin tarihine ışık tutarak, yerel kültürün önemli bir parçasını oluşturuyor. Karaelbistan, tarihi dokusunu koruyarak geçmişten günümüze taşıyan tarihi yapıları ve gelenekleri ile bilinir.
Short tale 1.0k views Story completed

"Mançoloji"

Non Verified story Bir akşam üstü muhabbetine sığar koca bir ömür
Short tale 1.0k views Story completed

SAKLIKÖYÜN HUYSUZ KAHRAMANI

Non Verified story Kahraman Akbaran
Short tale 1.2k views Story completed

KAPI KOMŞUSU

Non Verified story Bırak beni! Bırak diyorum sana! Bırak!" Kollarımdan kavrayan iri avuçların sahibine tiksinerek bakıyor, kurtulamadığım ellerinin arasında çaresizce çırpınarak bağırıyordum. "Yardım edin! Biri bana yardım etsin!" Kalabalığın içindeki yalnızlık sarmıştı dört bir yanımı. Herkes var fakat yardım edebilecek hiç kimse yoktu. Bana yaklaşmaktan imtina…
Short tale 1.4k views 3 2 Story completed

YED

Non Verified story Okuyup anlaşılmayacak, yazıp da aşılmayacak hiç bir şey yoktur. Genç Adam'da yazmaktan yana oldu. Bu kitabın yazarı Genç Adam'dan, yazılanlardan bihaber olan O'na.
11 CHAPTERS 5.1k views 4 5 Story completed

Kül

Non Verified story Duygusal yüklerimi atmak için yazıyorum.
2 CHAPTERS 1.8k views 2 New chapter Every week