Unutmayı Hatırlamak

"Hayatımda hiç boşveren bir insan olamadım ki şimdi nasıl olayım?" Gibi bir bahane kafanızı kurcalıyorsa en can alıcı gerçekliği yüzüne vurma zamanı gelmiştir. Geçmişte üzüldüğünü ya da mutlu olduğunu hatırlayan sen, hiç düşündün mü şu iki şeyi? 1- Neden gün yüzüne çıkmak için bu zaman? 2- Neden hiç unuttuğunu hatırlamaz insan? Geçmişten bugün…
7 CHAPTERS 3.8k views 19 5 Story completed

Gecenin Melodisi (Bitti)

Part of the Universe of Rüya Tacirleri Biz geceden ilham alan insanlarız. Peki sen, gece insanı mısın gündüz insanı mı? ~ Victor, Gece'nin kendisiydi. Melodi ise Gece tarafından yetiştirilmiş Gündüz İnsanı. Bu da: Gece'nin Melodi'si. ~ "YOHİO- My Nocturnal Serenade" şarkısı için yazılmış yarışma hikayesidir.
4 CHAPTERS 15.5k views 32 11 Story completed

MATRİXDEN KAÇIŞ

Non Verified story Nasıl matrixden kaçarsın
3 CHAPTERS 3.9k views 2 3 Story completed

Elbistan Firma Rehberi

Non Verified story Elbistan firma rehberi ile firmanızı ücretsiz olarak tanıtın. Elbistan firmaları ve firma haberlerinin yer aldığı en kaliteli firma rehberi olarak hizmet sunmaktayız.
4 CHAPTERS 5.1k views 1 1 New chapter Every 30 days
Blog Story

NU

Non Verified story Öyle karanlık ve kalabalıktı ki, ordayken kendimi unutmuş gibiydim; kafam uyuşuktu ve elerimin dokunduğu yüzlerce vücut olmasına rağmen, bilincimin kimin kafasının içinde olduğu çok bulanıklaşmıştı. İşte ben o gün anladım ki, kendimiz olduğumuz bilgisi öznel ve kanıtlanamaz bir yanılsamadan ibarettir.
9 CHAPTERS 5.7k views 17 2 New chapter Every week

Aforizmalar

Non Verified story Aforizmalar
1 chapter 2.5k views 1 New chapter Every Saturday

Black Friday

Part of the Universe of Armanya Non Verified story Günümüzde yaygın kullanıma sahip "Black Friday" kavramının kabul görmüş klişe anlamını yıkarak, ona yeni bir anlam kazandırması ile iz bırakan türden bir eser. Kitapta hakim olan duygu yoğunluğu ve gizemli atmosferi içinde kahramanımız ile empati kurarak ilerleyip etkileyici finali ile sizlere kaliteli bir okuma zamanı vaat ediyor, iyi okumalar.
13 CHAPTERS 11.1k views 60 5 Story completed

Spagetti Çatalı

Part of the Universe of Armanya Non Verified story "Spagetti Çatalı" kadar absürt icat üretmeyi olağan görebilen çılgın bir beyin ve böyle bir beyne sahip birisinin düşündüğü icatları yapabilmeye muktedir bir servetinin olması... Sonunda büyük derslerin olduğu mizahı bol bir budalanın hikayesi...
17 CHAPTERS 2.5k views 24 5 New chapter Every 2 days

Gündüz Depremi

Part of the Universe of Armanya Non Verified story Sıra dışı bir yaşam süren ünlü kahramanımızın hayatındaki gerçek depremlerin ötesinde, aslında iç dünyasında yaşadığı depremlerin onu nasıl inanması güç bir sona sürüklediğinin hikayesi...
12 CHAPTERS 2.4k views 32 2 Story completed

Sohbet

Non Verified story Sohbet etmenin önemini chat gülü sohbet sitesi adresi olan sohbet odaları ile sohbet edin ve diyaloğ kurun.
2 CHAPTERS 2.4k views 2 New chapter Every 30 days
Blog Story