Karayip Korsanları: Midas'ın Yüzüğü

~Kaptan Jack Sparrow'un hayran kurgu kitabıdır fikir tamamen şahsıma aittir. ~ "Kızımı sana emanet ediyorum Jack. Kolyesindeki harirada Midas'ın efsanevi yüzüğünün yeri gizli. Onu babasına götür Jack. Eğer isteğimi yerine getirmezsen umarım Kraken rüyalarına girer!"
2 CHAPTERS 351 views 11 3 New chapter Every 30 days

🍁Orman Gülü 🍁|•|Thranduil

Non Verified story "Ben Orta Dünya'nın tekrar ışığa kavuştuğunu göremeyecek olsam bile ion nin sen ve Legolas göreceksiniz Thranduil." Elfler ve insanların son kez Sauron'a karşı birlik olduğu Son İttifak savaşında şimdilerde ismi Kuyutorman olarak anılan ama daha güneşin genç olduğu dönemlerde Yeşilorman denen diyarın Kraliçesi Lillian yıldızlara uçacağını hissetm…
8 CHAPTERS 98 views 5 New chapter Every 30 days

NONE OF MY BUSİNESS

Non Verified story Shuhua,yuqi
4 CHAPTERS 126 views 10 2 New chapter Every week

Şey, Bittik Demiş Miydim?

Non Verified story Selam, ben Clara. 11 yaşındayım... Büyü dünyası; arkadaşlar, tuzaklar, düşmanlar ve daha nice şeylerle dolu... Bu dünyada, hem de tüm tuzakların hedefi senken hayatta kalmak o kadar zor ve bir o kadar takdir edilecek bir şeydir ki... *** "Amybeth Greece," dedi. "Memnun oldum." *** "Jack Fouthand!" *** "Bryan Goldroar..."
8 CHAPTERS 229 views 4 2 In progress

Everglow’un Hikayesi

Non Verified story Everglow’un şarkıları ve müzik videolarından esinlenerek yazılmıştır.
2 CHAPTERS 191 views 7 2 New chapter Every Monday

Kaderin Oyunu

Non Verified story Yılların aşkı.
1 chapter 110 views 1 New chapter Every 30 days

Kötü Aşk

Non Verified story Bir gün Yena’nın Wicked Love şarkısını dinlerken bu şarkının hikayesinin nasıl olabileceğini düşündüm ve bunu yazdım. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
Short tale 111 views 4 2 Story completed

Save Me | for #taekook

Non Verified story "
1 chapter 416 views 1 7 New chapter Every Monday