Catharsis

-İKİNCİ SEZON YAYIMDA- Miller, hafızasını kaybetmiş bir şekilde gözlerini açar. Bildiği tek şey kalbini kemiren gizemli bir gücün onu yönlendirmesidir. Hafızasını geri almaya çalışırken bir yandan da ardı kesilmeyen gizemleri açığa çıkarır.
18 CHAPTERS 3.3k views 50 8 New chapter Every 15 days

Ölümsüzlüğün Tarifi

Ölümsüzlüğün gerçek olduğunu iddia eden eski bir kitap bulsaydınız görmezden mi gelirdiniz, yoksa peşinden mi giderdiniz?
Short tale 5.4k views 5 2 Story completed

Tanrı 'nın Mezarındaki Hazine

Non Verified story Efsanevi bir hazine! Maceraya aç korsanlar! Yıllardır herkesin dilinden düşmeyen, hükümetin dahi peşinde olduğu tehlikeli bir hazine.. Karanlık, derin sularda, korsanlarla ölümcül maceralara açılmaya hazır mısınız?!
4 CHAPTERS 2.9k views 16 8 Story completed

Somitanya

Non Verified story Atlantik Okyanusu'nun ortasındaki bir adada, liberal ve çağdaş dünyamızın ferdi olan ülkelerden bir tane daha bulunsaydı sizce bu durum gezegenimizin tarihini ve bugününü nasıl etkilerdi? Okurken en az Amerika Birleşik Devletleri kadar gerçek bulacağınız kurgusal bir ülkede, Antamond Ulusal Lisesi'nin dört öğrencisinin -isteyerek veya istemeyere…
2 CHAPTERS 236 views 1 New chapter Every 30 days

Köstekli Saatin Sırrı: Elflerin Tacı

Non Verified story Köstekli Saat serisi ikinci kitabı!!! Bir gün aniden yazdığınız bir kitabın karakteri karşınıza çıkıp sizden hesap sorsa nasıl hissedersiniz?
8 CHAPTERS 4.1k views 22 4 New chapter Every 30 days

Rüya Gezgini

Non Verified story Bilinç üç katmandan oluşur derler. Peki ya dördüncü bir boyut olduğunu söylesem bana inanır mıydınız? Didem inanmazdı. O şimdi rüyaları arasında yürüyebilen bir rüya gezgini. Ve çok yakın zamanda farkına varacağı gibi de dünyanın kaderi onun ellerinde. Ya da zihninde mi demeliyim?
5 CHAPTERS 3.2k views 7 New chapter Every Saturday

Büyü Okulu Savaş Kompleksi

Non Verified story Büyü... Büyü, gizemli ve büyülü bir konudur. İnsanlar binlerce yıldır büyüyü kullanarak enerjiyi yönlendirmeye çalışmışlardır. Büyücüler genellikle özel sözler ve semboller kullanarak büyü yaparlar. Büyünün etkili olması için inanç ve odaklanma da önemlidir. Büyücülerin kullandığı farklı türlerde büyüler vardır. Bazıları koruma, bazıları aşk, baz…
4 CHAPTERS 2.9k views 10 1 New chapter Every 10 days

GÜNAHKAR

Non Verified story Onunlayken kendimi sanki çok narin bir vazoya bakan küçük bir çocuk gibi hissediyorum. Sanki o kırılırsa içinde yaşadığım ev, şehir, ülke, dünya ve evren yok olacak, çiçekler toprağa küsecek ve bereketini yeryüzüne sunan bulutlar karanlığın en koyu tonunu alacakmış gibi. Sanki güneşin ne zaman dudaklarında yer bulduğunu bilmediğim kadını sonsuza k…
6 CHAPTERS 2.9k views 7 1 New chapter Every Thursday

Tapınak

Non Verified story Kurgulu bir hikaye olan aynı zamanda kültürel nili içeren bir hikaye
4 CHAPTERS 5.1k views 2 2 New chapter Every 15 days

Avcı

Non Verified story Evet
6 CHAPTERS 5.0k views 9 4 New chapter Every week

Ölüm Yürüyüşü

Non Verified story Joe Polis aracının arka koltuğunda giderken...
1 chapter 1.2k views 2 2 New chapter Every Friday