armanberra Arman Berra

Bu görevli neden insanların kötü şeyler yapmak için kullanabileceği şeyleri onlara sunuyordu? Bu işe neden girmişti, niye orada? İyi okumalar.


Thriller Alles öffentlich.

#gizem #şaşırtıcı #görevli #psikoloji #heyecan-verici
3
2.2k ABRUFE
Abgeschlossen
Lesezeit
AA Teilen

Sessiz Adım

Kapıyı açtı, içeri girdi. Adımını attıkça bugün acele ile evden çıkarken, her zaman giydiği sessiz tabanlı ayakkabısı yerine, sert tabanlı ayakkabısını giydiğini yürüdüğünde gelen topuk sesi ile fark etti. Görevi gereği sessizce ilerleyebilmeliydi. İnsanlar onun adımlarından çıkan sesi duymaması gerekirdi. Yıllardır bu işi yapıyordu ve alanında profesyoneldi. Gitmek istediği herhangi bir yere veya kişiye sessizce yaklaşabilmesi gerekiyordu. Bunca yıldır İlk defa bugün unutmuştu ayakkabılarını, geri dönüp alamazdı. Kendisine kızıyordu, bir adım dahi atmak istemiyordu. Bugün görevleri en az adımla halletmeliydi.


Dolabını açtı, üzerine görevi sırasında giydiği özel kıyafeti giydi. Sisteme erişim için kendisine özel tahsis edilen bilgisayarı açtı ve tüm bilgiler elinin altında idi. Talepler geldikçe, bu talepler doğrultusunda sessizce teslimatı yapması gerekiyordu. Talepleri sessizce almalı, mümkünse bir kağıda yazı ile yazılıp iletilmeli, konuşarak söylenecek ise de kimsenin duymayacağı şekilde söylenmeliydi. Bu nedenle dudak okuma yeteneklerini geliştirmek için kurslara katılmıştı. Bu da işinde diğer kişilere göre üstün olmasını sağlıyordu.


Odaklandı, sessizliğin sesini duyacak kadar sessizdi, henüz kimse yoktu.

18. Dezember 2022 15:18 1 Bericht Einbetten Follow einer Story
4
Lesen Sie das nächste Kapitel Bolton'un Zehri

Kommentiere etwas

Post!
AN ANO NİM
Nefesimi tuttum, okumaya devam ediyorum :)
December 25, 2022, 10:45
~

Hast Du Spaß beim Lesen?

Hey! Es gibt noch 5 Übrige Kapitel dieser Story.
Um weiterzulesen, registriere dich bitte oder logge dich ein. Gratis!